Дієтолог розповіла про продукти, які краще вживати з молоком

Регулярно пити молоко експерт не рекомендує

Дієтолог розповіла про продукти, які краще вживати з молоком
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтолог Світлана Фус дала практичні поради щодо комбінування продуктів харчування з молоком.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її Instagram, фахівець з харчування радить поєднувати молоко з крупами та фруктами.

Постійний дієтолог проекту “Зважені та щасливі” Світлана Фус продовжує давати рекомендації читачам про правильне харчування і ділиться корисними рецептами. Цього разу вона розповіла з якими продуктами найкраще поєднувати молоко.

Дієтолог радить поєднувати молоко з крупами і фруктами (несолодкими і не дуже крохмалистими).

“Часто ви можете побачити інформацію про те, що крупа з молоком несумісні, що це різні категорії продуктів. Традиційна дієтологія говорить про те, що молочна каша – це корисна їжа, у якій два продукти добре доповнюють один одного за амінокислотним і білковим складом”, – написала Світлана Фус.

Вона зазначила, що така їжа допускається у тому випадку, якщо у вас немає лактозної непереносимості, алергічної реакції на складові молока, на казеїн, немає аутоімунних захворювань.

“Я б не рекомендувала його регулярно пити і є, але два рази на тиждень молочна каша може бути присутньою у вашому раціоні. А перевагу краще надати кисломолочним продуктам: кефіру, йогурту (без наповнювачів), ряжанці, сиру”, – резюмувала дієтолог.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що поєднання компонентів, присутніх в складі кави і молока, може виявитися надто складною для травлення комбінацією.

Також ми повідомляли, що за “корисністю” перше місце серед круп займає гречка. Вона збалансована за амінокислотним складом, містить багато білку, заліза та інших корисних речовин.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...