Дієтологи назвали ситуації, у яких людині рекомендується випити склянку води

Медики рекомендують випивати склянку води перед їжею - подібний прийом захищає від переїдання

Дієтологи назвали ситуації, у яких людині рекомендується випити склянку води
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Про важливість підтримки водного балансу в організмі відомо всім, проте, є ситуації, коли випити склянку води особливо необхідно.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Medikforum.

Loading...

Зокрема з пиття види варто починати кожен день – випиваючи склянку одразу після пробудження. Така звичка прискорює метаболізм, сприяє виведенню токсинів з організму. До речі, пити воду в цьому випадку краще не холодну, а теплу або кімнатної температури.

Також медики рекомендують випивати склянку води перед їжею – подібний прийом захищає від переїдання. Воду корисно пити за 30 хвилин до їди.

Крім того, краще випити води в тому випадку, коли раптом розігрався апетит і хочеться чогось неодмінно дуже насиченого, калорійного і шкідливого. Фахівці відзначають, що дуже часто для поповнення запасів вологи організм «вимагає» саме їжі.

Крім цього, слід пити воду до і після тренування, а також важкої роботи і занять, що вимагають великого фізичного напруження. При інтенсивній фізичній активності з організму виводиться багато вологи – її обов’язково потрібно заповнити.

«Головне, не випивати залпом відразу великий обсяг води, це може спровокувати спазми шлунку», – попередили медики.

Також важливо багато пити під час хвороб. Збільшення об’єму рідини, що споживається, активізує виведення небажаних компонентів, утворених при «зіткненні» в організмі збудників хвороби та імунних клітин.

Якщо з’явилося відчуття втоми та зниження тонусу, також варто випити води, це забезпечить приплив кисню до мозку і таким чином збадьорить.

Нагадаємо, раніше британські фахівці з Університету Аберіствіт і їх японські колеги заявили, що ромашковий чай може знижувати рівень цукру в крові. Відзначається, що для необхідного ефекту потрібно пити дві чашки ромашкового чаю в день. За словами вчених, був проведений експеримент, учасники якого, пацієнти з предіабетом, протягом трьох тижнів щодня вживали саме по дві чашки ромашкового чаю. У результаті рівень цукру в їх крові знизився на 25%.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...