Екс-главу НКРЕКП оголошено в міжнародний розшук

Дмитро Вовк перебуває за межами України та не з’являється на виклик слідчих

Екс-главу НКРЕКП оголошено в міжнародний розшук
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишнього голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (НКРЕКП), Дмитра Вовка оголосили у міжнародний розшук.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на власній сторінці у Facebook.

Loading...

Причиною оголошення Вовка, якого підозрюють у порушеннях закону у так званій справі “Ротердам+”,  у міжнародний розшук стала його неявка на виклик слідчих і перебування за кордоном.

 “Зважаючи на те, що підозрюваний перебуває за межами України та не з’являється на виклик слідчих, його було оголошено у міжнародний розшук”, – йдеться в повідомленні САП.

 Зазначається, що з боку Вовка наявні й інші ризики перешкоджання слідству – вплив на учасників процесу, можливість знищення доказів у справі, а також можливість перешкоджання провадженню іншим чином.

У прокуратурі кажуть, що з огляду на обґрунтованість підозри прокурор наполягав на обранні екс-голові НКРЕКП  запобіжного заходу у вигляді арешту, проте суд відмовив у задоволенні клопотання держобвинувача.

САП збирається подати апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, в лютому детективи НАБУ провели обшук в приміщеннях НКРЕКП в зв’язку з можливими зловживаннями при ухваленні рішення про введення в дію так званої формули «Роттердам +».

Національне антикорупційне бюро підозрює членів НКРЕКПв злочинних домовленостях для затвердження формули розрахунку вугілля «Роттердам+», що призвело до зростання вартості електричної енергії та завдало шкоди її споживачам.

Раніше  глава НАБУ Артем Ситник назвав формулу ціни на вугілля «Роттердам +» незаконною. Таким чином він прокоментував обшуки в офісі НКРЕКП, яка раніше узаконила даний порядок розрахунків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...