Facebook вирішив обзавестися власними журналістами: перші подробиці

Компанія почне тестувати News Tab в жовтні 2019 року

Facebook вирішив обзавестися власними журналістами: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Американська компанія Facebook планує найняти команду досвідчених журналістів для відбору новин для нового розділу News Tab.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на New York Times.

Loading...

Новий розділ буде відрізнятися від загальної стрічки. Відбирати матеріали для News Tab повинна буде команда з десяти журналістів. Новини для інших розділів персоналізовано для кожного користувача як і раніше будуть обирати алгоритми.

«Наша мета — з допомогою News Tab забезпечити персоналізовану і актуальну добірку новин. Ми найняли невелику команду журналістів, щоб бути впевненими, що користувачі отримають кращі історії», — зазначив керівник відділу новин у Facebook Кемпбелл-Браун.

Компанія почне тестувати News Tab в жовтні 2019 року. Тоді ж функція стане доступна для частини американських користувачів.

Відзначимо, що компанія Facebook розшифровувала аудіоповідомлення користувачів — в компанії платили сотням сторонніх підрядників за розшифровку голосових повідомлень користувачів сервісів корпорації.

Нагадаємо, в Україні деякі інтернет-провайдери відкрили доступ до сайтів, які  в Україні були заблоковані на підставі указів президента. Користувачі змогли скористатися забороненими пропагандистськими інформаційними ресурсами, а також отримали доступ до соцмережі ВКонтакте і сайту Яндекс.

Раніше мешканці Львова отримали безперешкодний доступ до заборонених в Україні російських сайтів. Користувачі кількох інтернет-провайдерів Львова: «ЛІТех», «Уарнет» та Vega, отримали доступ до соцмережі «ВКонтакте» і сайту «Яндекс». Виявилося, що зайти на ці ресурси можна без використання VPN-сервісів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...