“Хлібне перемир’я” на Донбасі подовжать через початок навчального року

Українська сторона готова виконувати взяті зобов'язання

”Хлібне перемир’я” на Донбасі подовжать через початок навчального року
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Тристороння контактна група (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі домовилася про подовження режиму тиші.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її пост у Facebook, прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила про продовження безстрокового перемир’я на Донбасі.

Тристороння контактна група відзначила, що в цілому режим тиші, оголошений 21 липня 2019 року, має сприятливий вплив на безпекову ситуацію на Донбасі, хоча, на жаль, не обійшлося без втрат. Подальше безстрокове дотримання режиму тиші є особливо важливим в контексті початку нового навчального року.

Українська сторона поінформувала представника ОБСЄ в ТКГ Мартіна Сайдіка стосовно виконання взятих на себе зобов’язань щодо завершення розмінування в районі мосту у Станиці Луганській та готовності розпочати ремонт переходу з першої половини дня 22 серпня 2019 року.

До початку відновлювальних робіт на мосту має бути демонтовано блокпост НЗФ ОРЛО. В подальшому демонтаж фортифікаційних споруд з обох боків в районі КПВВ “Станиця Луганська” повинен бути одночасним та дзеркальним. Досягнуто домовленості, що всі роботи по мосту мають відбуватися в тісній координації з СММ ОБСЄ.

Триває конструктивна робота над взаємним звільненням утримуваних осіб.

Безперебійне водопостачання всієї території Донбасу – один з пріоритетів роботи соціально-економічної підгрупи, де продовжують шукати шляхи поліпшення гуманітарної ситуації для всіх мешканців Донецької та Луганської областей. Всі учасники підгрупи погодились, що більшої уваги потребує питання повернення української державної та приватної власності на території ОРДЛО, оскільки ця проблема є ключовою.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що 20 серпня російські бойовики та найманці РФ на Донбасі в районах проведення ООС сім раз порушили режим припинення вогню, атакуючи підрозділи ЗСУ. Поранення отримав український захисник.

Джерело: Народна Правда