Ліки від гіпертонії виявилися небезпечними для серця

При збільшенні дозування препарати від тиску приносять більше шкоди, ніж користі

Ліки від гіпертонії виявилися небезпечними для серця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американські вчені з’ясували, що ліки від гіпертонії підвищують ризик інфарктів та інсультів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Медик форум”.

Як показало дослідження вчених з Університету Каліфорнії в Сан-Франциско, видача лікарями рецептів на великі дозування ліків для контролю за артеріальним тиском може погіршити ситуацію.

Підвищений артеріальний тиск – це поширений і серйозний фактор ризику небезпечних хвороб серця, а якщо людина бере тиск під контроль, вона продовжує собі життя. Але американські вчені з’ясували, що деякі лікарі виписують надмірно великі дози ліків для контролю над тиском, включаючи навіть тих пацієнтів, яких госпіталізують через хвороби, не пов’язані з здоров’ям серця і судин.

“Великі дози препарату для контролю за тиском призводять до збільшення ризику непритомності, падінь, пошкоджень нирок на 30%”, – йдеться в заяві медиків.

Якщо пацієнти отримують додаткові ліки або дозування препаратів, що застосовуються, збільшується, то ризик таких серйозних проблем, як непритомність, падіння і пошкодження нирок, виростає у них на 30%. Пацієнти, які отримують більш інтенсивну терапію, частіше знову опиняються в лікарнях через проблеми з серцем впродовж наступного року. Отже, препарати проти підвищеного тиску при збільшенні дозування приносять більше шкоди, ніж користі.

Нагадаємо, в Україні заборонили препарат, який рятує наркозалежних — Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонили одну з серій препарату «Бупренорфіну Гідрохлорид»Мова йде про лікарський засіб «Бупренорфіну Гідрохлорид», таблетки сублінгвальні по 2 мг № 10 (10х1) у блістері серії 1450219.

Раніше Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила одну серію комплексу вітамінів групи B “Мильгама”.Мова йде про лікарський засіб “Мильгама”, таблетки, вкриті оболонкою, по 15 таблеток у блістері, по 4 блістери в картонній коробці, серії 18J031. Виробником вітамінного комплексу є Мауерманн-Арцнаймитель КГ, Німеччина.

Джерело: Народна Правда