Луганський журналіст розповів, як бойовики “віджимали” елітний транспорт

Вся суть "народної республіки" в одному епізоді

Луганський журналіст розповів, як бойовики “віджимали” елітний транспорт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Журналіст із окупованого Луганська Сергій Сакадинський розповів про те, як терористи віднімали автівки у місцевих жителів.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його Twitter, блогер Денис Казанський оприлюднив розповідь луганського журналіста про безчинства окупантів.

“Сакадинський, посидівши на підвалі у “Бетмена”, розповідає, як бойовики “ЛНР” віджимали машини у луганчан”, – пише Казанський

Луганський журналіст Сергій Сакадинський заявив, що терористи так званої “ЛНР” на блокпостах віджимали дорогі автомобілі у жителів окупованого Луганська.

“Сиділи у нас на підвалі три хлопця. Вони переганяли машини з Луганська до Харкова. Дорогі – Jaguar, Range Rover”, – повідомив Сакадинський.

“З ними їхала власниця машин. Їх стопанули, машини забрали, власницю потримали на підвалі і відпустили, а ті хлопці сиділи довго”, – зазначив Сакадинський.

За його словами, власниця говорила “начальнику в’язниці”: “Ви мене відпустіть, а я віддам вам одне авто”.

На це терорист “ЛНР” їй відповів, що “не треба пропонувати те, що вже наше”.

“Вся суть “народної республіки” в одному епізоді. Бойовики “Л/ДНР” – злочинці і садисти, які ненавидять Донбас і його жителів”, – резюмував Казанський.

Сергій Сакадинський керував редакціями низки місцевих і регіональних ЗМІ.  З 2011 р. – головний редактор інтернет-сайту “Політика 2.0”.

Після проголошення в Луганську “республіки” та початку військових дій продовжував роботу в регіоні, до тих пір, поки редакція сайту не була розгромлена. Сергій потрапив у полон до збройного формування “ДБР-Бетмен”. В цілому пробув у полоні на території самопроголошеної “ЛНР” 157 днів.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що представники так званої “Луганської народної республіки” зірвали роботи української сторони щодо демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській.

 

Джерело: Народна Правда