Онкологи розповіли про дієту, яка допоможе побороти рак

Нове дослідження, яке вчені провели на мишах, показало, що кето дієта відмінно доповнює стандартні методи лікування

Онкологи розповіли про дієту, яка допоможе побороти рак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Нове дослідження онкологів показало, що контроль рівня цукру з допомогою кето дієти може посприяти в лікуванні деяких видів раку.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Medic.ua.

Loading...

В основі кето дієти лежить вживання продуктів, які містять багато білка і мало вуглеводів, а також продуктів, до складу яких входить багато здорових жирів. Назва “кето” виникла внаслідок того, що ця дієта, позбавляє від глюкози, тому викликає “кетоз”. Під час нього організм змушений замість цукру розщеплювати накопичений жир для отримання енергії.

Нове дослідження, яке вчені провели на мишах, показало, що кето дієта відмінно доповнює стандартні методи лікування: хіміотерапію та променеву терапію. На думку експертів, вона сприяє підвищенню ефективності традиційного лікування. Причина – дієта призводить до виборчої індукції метаболічного окисного процесу в ракових клітинах.

Згідно з результатами дослідження, дієта може зупинити прогресування плоскоклітинного раку.

Нагадаємо, британські вчені планують почати лікувати рак за допомогою нової технології — штучних клітин. Її створили вчені з Імперського коледжу Лондона.

Ми повідомляли, що в діагностиці раку легенів у 96% випадків результат скринінгу є хибнопозитивним. Вчені з університету Піттсбурга та Центру раку легенів при UPMC Hillman знайшли спосіб істотно знизити кількість помилкових діагнозів, не пропускаючи жодного реального випадку онкологічного захворювання.

Раніше американські вчені з’ясували, що розсіяний склероз (РС) часто супроводжується відчуттям постійної втоми. Завдяки дослідженням, вони склали спеціальну дієту, яка допоможе відновити енергію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...