Повстали навіть бойовики: на Донбасі почалися проблеми з видачею паспортів РФ

Паспорти в наказовому порядку змушують робити за власний кошт

Повстали навіть бойовики: на Донбасі почалися проблеми з видачею паспортів РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

На окупованому Донбасі виникли проблеми з видачею паспортів громадян РФ “військовослужбовцям 1-го і 2-го армійських корпусів”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється у зведенні групи “Інформаційний спротив”.

У повідомленні, зокрема, йдеться, що видача паспортів громадян РФ здійснюється в наказовому порядку:

“Певне невдоволення особового складу окупаційної угруповання з числа місцевих жителів викликає той факт, що процес здійснюється “у наказовому порядку” і від них вимагає чималих витрат власних фінансових коштів”.

Нагадаємо, кілька днів тому керівник Головного управління з питань міграції МВС Валентина Казакова заявляла, що на сьогоднішній день вже подано понад 60 тисяч заяв від мешканців «ДНР» і «ЛНР», а російський паспорт отримали понад 25 000 чоловік. Вона також додала, що кількість бажаючих зростає.

Нагадаємо, в Росії відокремили паспорта жителів Донбасу спеціальним, придуманим для них новим кодом підрозділу — 610-068. Є ризик, що власники таких паспортів, зіткнуться з недійсністю документів.

Напередодні МВС Росії запропонувало додаткові пільги українцям, які бажають отримати російське громадянство, а також окреслило пропозиції щодо вдосконалення законодавства про громадянство.

Міністерство закордонних справ Естонії ухвалило рішення не визнавати паспорта РФ, видані з 24 квітня мешканцям Донецької та Луганської областей у випадку, якщо власник паспорта раніше не був громадянином Росії.

У Латвії також відмовилися визнавати російські паспорти, які були видані у спрощеному порядку жителям Донбасу. У зв’язку з цим, посольства і консульства республіки відмовлять жителям “ДНР” і “ЛНР” у шенгенських візах, у разі їх звернення.

Джерело: Народна Правда