Ці 7 звичок змушують людей набирати зайву вагу

Наші звички змушують набирати зайву вагу.

Ці 7 звичок змушують людей набирати зайву вагу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Багато людей під час схуднення замість досягнення бажаного результату або взагалі його не має, або навпаки набирає додаткові кілограми. Це пов’язано з нашими звичками які змушують набирати зайву вагу.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Перша звичка: переїдати під час вечері. Зрозуміло, що більшість людей працює та не має часу пообідати. В той же час, відсутність їжі та неотримання організмом своєї порції поживних речовин та енергії, призводить до того, що на вечерю вживається їжі вдвічі більше від необхідного обсягу. Тому краще розділіть всю добову норму їжі на рівні частини та старайтеся їх не пропускати. Зробіть собі поживні перекуси, які підтримають організм в перервах між основним прийманням їжі. Вечеря має бути легкою.

Друга звичка: не чистити зуби після вечері. Так після того, як ви почистили зуби, смак страв змінюється. Після цього вам не схочеться вживати їжу.

Третя звичка: відпочивати після вечері. Вона веде до набору зайвої ваги. Тож рекомендується, після вживання їжі 15-20 хвилин провести в активному відпочинку чи здійснити прогулянку на свіжому повітрі.

Четверта звичка: їсти перед телевізором. При вживанні їжі перед телевізором ви не контролюєте кількість вжитої їжі, а мозок постійно відволікається та не може вчасно подати сигнал про насичення. Шкідливою є також звичка вживати їжу під час читання.

П’ята звичка: недосипати. Порушення режиму сну веде до набору зайвої ваги та ускладнює боротьбу з нею. Рекомендовано спати по 7-8 годин на добу.

Шоста звичка: вирішувати проблеми ввечері. Будь-яке вирішення проблем ввечері викликає стрес, а це є поштовхом заїсти його чимось добреньким.

Сьома звичка: використання перед сном комп’ютера чи телефону. Встановлено, що зазначені пристрої випромінюють синій діапазон. Він пригнічує продукування гормону мелатоніну (відповідальний за сон), а як наслідок проблеми зі сном.

Ці звички допоможуть втратити зайву вагу та зберегти фігуру стрункою.

Нагадаємо, дієтологи кажуть, що наші звички (те, як ми їмо) деколи не дають скоротити калорійність продуктів, а адже саме це вважається головним секретом успіху схуднення.

Джерело: Народна Правда