У “ЛНР” почалися серйозні проблеми між бойовиками та окупантами з РФ: цікаві подробиці

Російські казаки вимагають влади і допуску до бюджету

У “ЛНР” почалися серйозні проблеми між бойовиками та окупантами з РФ: цікаві подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У деяких населених пунктах  “ЛНР” загострюються протистояння між представниками місцевих “адміністрацій” та лідерами російського “казачого об’єднання”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про  це у звіті для “Інформаційного спротиву” пише експерт Центру військово-політичних досліджень Костянтин Машовець.

Loading...

За даними експерта, зафіксовано загострення протистояння між представниками місцевих “адміністрацій” та лідерами незаконних збройних формувань, які підконтрольні так званому “отаману” союзу громадських об’єднань “Донська Республіка” Миколі Козіцину.

Представники бандформувань вимагають від керівників місцевих адміністрацій безумовного допуску до керування даними населеними пунктами і розподілу їх бюджетів.

Російські казаки вважають, що “адміністрації” знаходяться “на території створених ними так званих “козацьких округів”.

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала наявність озброєння, яке розміщене з порушенням ліній відведення на Донбасі.  Інформація отримана 12-14 серпня у непідконтрольних уряду районах. За інформацією спостерігачів, яку отримали за допомогою безпілотних літальних апаратів, на Донбасі знаходяться 4 буксирувані гаубиці (Д-30 «Жаба», 122 мм) та 2 самохідні гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм) неподалік від населеного пункту Біле.

Додамо, що 20 серпня російські бойовики та найманці РФ на Донбасі в районах проведення ООС сім раз порушили режим припинення вогню, атакуючи підрозділи ЗСУ. Поранення отримав український захисник.

Нагадаємо також, 19 серпня президент Франції Еммануель Макрон перед зустріччю з президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що існує “реальна можливість” встановлення миру на Донбасі. Президент Франції Еммануель Макрон перед зустріччю з президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що існує “реальна можливість” встановлення миру на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...