Замість Гренландії: Трампу запропонували купити цілу країну

Журналіст оцінив Велику Британію в £10 трлн готівкою

Замість Гренландії: Трампу запропонували купити цілу країну
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Оглядач Daily Mail Річард Літтлджон прокоментував заяву президента США Дональда Трампа про наміри купити острів Гренландія і запропонував купити Британію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він пише в своїй статті, яку переклав проект “ІноТВ”.

Журналіст упевнений, що Великій Британії  буде набагато краще, якщо вона стане 51-м штатом США, а не залишиться у Євросоюзі.

“Зупинимося на £10 трлн готівкою. Трамп миттю проковтне нашу пропозицію. Це стало б найбільшою угодою в історії і анулювало б дефіцит одним махом. Що такого є у Гренландії, чого немає у нас? Хіба що білі ведмеді. І лід”, – сказав автор статті.

За словами Літтлджона, заплативши £10 трлн, США отримають у своє розпорядження “п’яту найбільшу економіку й п’яту найсильнішу армію”.

Нагадаємо, нещодавно  американський президент Дональд Трамп захопився новою ідеєю. Він зацікавився, що потрібно для того, щоб купити Гренландію, яка є частиною Данії.

18 серпня  президент США Дональд Трамп  підтвердив інформацію, що потрапила у ЗМІ, відносно розгляду адміністрацією питання про купівлю автономної території у складі Данії – Гренландії.

У той же час Гренландія відкинула тезу про те, що її взагалі можуть виставити на продаж.

Додамо, Дональд Трамп заявив, що в Білому домі підготують відповідь на попередження інших країн про небезпеку поїздок у США. Таким чином президент США прокоментував рекомендації Японії, Уругваю і Венесуели для своїх громадян переглянути необхідність відвідин США.

Джерело: Народна Правда