Зонд зміг зняти сонячний вітер: опубліковано унікальні кадри

Відео, складено на основі даних, які зонд зібрав восени, а надіслав 6-10 листопада

Зонд зміг зняти сонячний вітер: опубліковано унікальні кадри
Автор Романова Марі в Наука/Новини

Сонячний зонд Parker Solar Probe, який запустили 12 серпня 2018 року, зафіксував сонячний вітер.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, ролик опублікували на YouTube-каналі “JHU Applied Physics Laboratory”.

Loading...

У кадр потрапили центр Чумацького Шляху і Меркурій (ліворуч). Тонкі білі смуги на зображенні – це частинки пилу, що проходять перед камерами апарату.

Відзначимо, 27 серпня цього року сонячний зонд Parker Solar Probe вийде вже на третій обліт навколо Сонця. Вчені відзначають, що апарат повинен зібрати ще більше інформації про сонячний вітер. Зонду доведеться витримати близько 1370 градусів за Цельсієм, перебуваючи на відстані 6,1 млн км від поверхні Сонця. Зонд повинен допомогти вирішити загадку, чому сонячна корона нагрівається до 1 млн градусів, а її поверхня залишається холодніше.

Нещодавно у NASA опублікували новий знімок Юпітера, отриманий за допомогою легендарного телескопа Hubble. На новому знімку Юпітера добре видно Велике червоне пляма, що складається з аміачних крижаних хмар, які рухаються в протилежних напрямах з різною швидкістю.

У NASA опублікували фотографію Міжнародної космічної станції, яка проходить повз Сонця. МКС на тлі Сонця стала фото дня — 15 липня. У NASA пояснили, транзитне Сонце не є чимось незвичайним для МКС, яка обертається навколо Землі кожні 90 хвилин. Незважаючи на це, підібрати правильний час і обладнання для отримання такого чудового фото дуже непросто.

Космонавт зможе побувати на Марсі тільки один раз у своєму житті. Посилати його назад на Червону планету вже не можна буде через отримання страшної дози радіації.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...