Звільнення журналістів із “Руставі-2”: їхні колеги оголосили бойкот

Журналісти не впевнені, що керівництво телеканалу не буде втручатися у редакційну політику

Звільнення журналістів із “Руставі-2”: їхні колеги оголосили бойкот
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Колеги звільнених журналістів з грузинського каналу “Руставі-2”, зокрема Георгія Габунії, який побажав президенту РФ Путіну “горіти у пеклі”, влаштували бойкот.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на грузинську службу Радіо Свобода.

У середу, 21 серпня, в ефір каналу “Руставі-2” не вийшла 12-годинну новинна програма. Замість неї телеглядачі дивилися художній фільм.

У телекопании пояснили це тим, що бажаючих вести програму немає – журналісти бойкотують, через звільнення своїх колег.

За словами співробітників, ще однією причиною бойкоту є те, що вони не впевнені, що керівництво каналу не буде втручатися у редакційну політику.

Нагадаємо, відомий ведучий Георгій Габунія покрив матом президента Російської Федерації Володимира Путіна на одному з головних телеканалів Грузії «Руставі-2». Це сталося у прямому ефірі авторської програми «Посткриптум», де він вирішив звернутися до глави Кремля. Ведучий озвучив ряд нецензурних епітетів, які були застосовані саме до президента РФ. Найбільш безневинним виразом в його «полум’яної» мови виявилося: «с**а ти підзаборна, л**но ти собаче».

Керівництво каналу відреагувало на заяву Георгія Габунии його звільненням. Воно також звільнило кілька журналістів телеканалу «Руставі 2».

Ми повідомляли, що український журналіст Артем Овдієнко, анонсуючи проведення українсько-грузинського телемосту, грубо вилаяв президента Росії Володимира Путіна. Коментуючи відео журналіст написав «18 : як вибити у керівництва відпустку за свій рахунок», натякаючи на відсторонення на два місяці від роботи Георгія Габунии після того, як він в прямому ефірі нецензурно облаяв Путіна.

Джерело: Народна Правда