Дельфіни влаштували туристам незвичайне шоу на Азовському морі

Дельфіни пустують на популярному курорті Кирилівка Запорізької області

Дельфіни влаштували туристам незвичайне шоу на Азовському морі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В інтернеті оприлюднили відео, на якому зафіксовано, як дельфіни граються на популярному курорті Кирилівка Запорізької області, розважаючи тим самим туристів.

Відповідний ролик на своїй сторінці в Instagram оприлюднила Тетяна Кармазіна. передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Плаваємо в Азовському морі разом з дельфінчиками. Дивовижне місце острів Бірючий, спокійне, тихе, чути і видно лише море, далі на 20 км від типової Кирилівки, в’їзд на нього регулюється пост-контролем, тим самим дотримується чистота і природна, незаймана природа цього місця”, – зазначила вона.

За словами жінки, там досить часто можна спостерігати дельфінів.

Зазначимо, що у курортній Кирилівці, готельєри якої залучають відпочиваючих зниженням ціни і знижками, дув сильний вітер, через що на морі розгулялися хвилі. Лінія прибою була вкрита піною, а смуга пляжу знову скоротилася — вода підмивала обривисті берега.

Раніше синоптик Наталка Діденко повідомляла про те, що 22 серпня Україна опиниться в зоні протистояння антициклону Corina і циклонічності  в районі Каспійського моря, результатом якого стане посилення вітру. Зга  її прогнозом, 22 серпня в більшості українських областей очікується поривчастий, до сильного, вітер – не паркуйте свої автомобілі під старими і великими деревами. Спека затримається на півдні, сході та в більшості центральних областей: 30-35 градус.

За усіма прогнозами, спека в Україні протримається до кінця тижня. Лише в західних областях стане трохи прохолодніше. При цьому на всій території країни можливий сильний вітер.

Джерело: Народна Правда
загрузка...