Дієтологи розповіли про овочі, які заважають худнути під час дієти

Овочі слід підбирати ретельно

Дієтологи розповіли про овочі, які заважають худнути під час дієти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Спеціалісти з харчування радять відмовитися від овочів з “важкою” клітковиною.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Голос”, під час скидання зайвої ваги необхідно звертати увагу і на овочеву складову дієти.

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятися своїм здоров’ям і скинути вагу, вам потрібно відмовитися не тільки від продуктів з вуглеводами – такими, як макарони, хліб, крупи, а й ретельно підбирати овочі, тому що вони теж можуть містити вуглеводи і гальмувати процес розщеплення глюкози в крові .

Відомо, що вуглеводи з картоплі, макаронів, кукурудзи, круп швидко засвоюються, так як наповнюють кровотік глюкозою і стимулюють викид інсуліну, який перетворює зайві калорії в жир.

Але дієтологи застерігають: є також овочі, в яких є ці самі «шкідливі» вуглеводи і неперетравлювана клітковина.

Наприклад, у зелених листових овочах, таких як брокколі і шпинат, багато неперетравлюваної клітковини, яка уповільнює процес засвоєння, в результаті глюкоза надходить у кров значно повільніше. Крім того, такі овочі містять більше води, ніж крохмалю, це теж добре. Коли ми їмо свіжі плоди, вода і клітковина «розбавляють» цукор в крові.

Якщо взяти персик і печену картоплину однакової ваги, то картопля значно сильніше підвищить рівень цукру в крові, ніж рідкий і волокнистий персик.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що рекордно схуднути за короткий час та очистити організм від шлаків, дозволить вегетаріанська дієта.

Також ми повідомляли, що шоколадна дієта дозволить позбутися 7 кілограмів за тиждень та позбавить жиру на животі.

Джерело: Народна Правда