Екс-директору дитячого табору “Вікторія” подовжили утримання під вартою

Підозрюваний винним себе не вважає

Екс-директору дитячого табору “Вікторія” подовжили утримання під вартою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Одесі колишньому директору табору “Вікторія” подовжили строк утримання під вартою.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “УНІАН”, через побоювання, що підозрюваний екс-директор табору, де загинули діти, Петрос Саркісян втече, його продовжують утримувати під вартою.

Київський районний суд Одеси сьогодні продовжив тримання під вартою Петросу Саркісяну – екс-директору оздоровчо-спортивного муніципального комплексу «Вікторія», в якому в 2017 році під час пожежі загинули три вихованки творчого колективу «Адель».

Запобіжний захід за клопотанням прокурора продовжено на 60 діб. Зокрема, прокурор Оксана Моско наполягала на продовженні ізоляції Саркісяна, аргументуючи тим, що справа має великий суспільний резонанс і тяжкістю злочину, у причетності до якого обвинувачують Саркісяна.

Представник обвинувачення заявила, що ризики залишаються – вийшовши на свободу, фігурант може втекти і чинити тиск на свідків, з яких допитано ще не всіх. Захист екс-директора табору заперечував таку можливість і наполягав на пом’якшенні запобіжного заходу.

Крім того, адвокат Микола Стоянов, який представляє інтереси частини потерпілих, зазначив, що в діях підозрюваного може бути присутній складу іншого злочину – недбалості (а не порушення вимог пожежної безпеки). У зв’язку з цим запобіжний захід може бути не пов’язаний з триманням в СІЗО.

Сам Саркісян, своєю чергою, заявив, що винним себе не вважає. Заслухавши сторони, суд задовольнив клопотання прокурора.

Крім того, в ході засідання суд вирішив повторно звернутися до Державної прикордонної служби України з метою уточнення місцезнаходження художнього керівника «Аделі» Тетяни Єгорової. Остання є одним з основних свідків і, як повідомлялося раніше, виїхала до Іспанії, а на засідання суду не з’являється.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Одесі упізнали тіла шістьох загиблих в готелі «Токіо Стар». Серед загиблих є іноземка і дитина.

 

 

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...