Молоді українці переходять на паління електронних сигарет та вейпів

У 2015 році в Україні тільки 5,5% підлітків використовували електронні сигарети, зараз 20% курять їх щодня.

Молоді українці переходять на паління електронних сигарет та вейпів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні зростає кількість курців електронних сигарет, які не такі вже нешкідливі, як вважають багато.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє американське видання Forbes.

Loading...

Автор матеріалу Джореса Блаунт пише, що електронні сигарети IQOS компанії Philip Morris можна придбати без обмежень практично в будь-якому магазині і цей продукт рекламується як модна і нешкідлива альтернатива шкідливим сигарет.

Згідно з Глобальним дослідженням вживання тютюну серед молоді, 40,3% дітей пробували курити електронні сигарети, і регулярно палить їх кожен п’ятий підліток.

У 2015 році В Україні тільки 5,5% підлітків використовували електронні сигарети, зараз 20% палять їх щодня.

Це відбувається через зростання промисловості, а також нікотинової залежності. Наприклад, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, сьогодні 20% українських підлітків курять електронні сигарети щодня.

На думку Блаунт, уряд та організації охорони здоров’я зобов’язані прийняти швидке і мудре рішення, щоб сприяти зменшенню шкоди від поширення куріння шляхом чіткої комунікації та регулювання.

В Україні і в усьому світі тютюнові вироби і електронні сигарети, як і раніше процвітають і стають все більш популярними, оскільки бізнес включає нові аромати, продукти і брендинг.

Нагадаємо, вчені, які досліджували дію нікотину на організм людини, прийшли до несподіваного висновку, що здоров’ю людини більше завдає шкоди не нікотин, а тютюнові смоли і диму, які містять багато канцерогенних речовин. Цей факт, а також інші заходи по боротьбі з курінням, викликали революцію в тютюновій індустрії — на ринок почали виходити інноваційні продукти, які дали реальні результати, щоб побороти куріння.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...