Прийомний син Бреда Пітта відмовляється визнавати зв’язок із батьком

Джолі всиновила хлопчика в 2002 році в Камбоджі

Прийомний син Бреда Пітта відмовляється визнавати зв’язок із батьком
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Прийомний син Анджеліни Джолі і Бреда Пітта, 18-річний Меддокс, не визнає актора своїм батьком.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Главком.

Джолі всиновила хлопчика в 2002 році в Камбоджі. Йому на той момент було близько року. Як тільки вона стала зустрічатися з Бредом Піттом, він також подав документи на усиновлення Меддокса.

Тепер подружжя не може остаточно розлучитися. Після довгих судових розглядів Пітт нарешті домігся права проводити час з нащадками. Але відносини з Меддоксом у нього дуже напружені. Хлопець давно не відвідував будинок батька.

«Меддокс дуже близький з мамою, а ось батька сторониться. Він дійсно не визнає себе сином Бреда Пітта», – розповіла людина, близька до родини.

У Анджеліни Джолі та Бреда Пітта шестеро дітей. У 2002 році Джолі усиновила Меддокса (зараз йому 18 років), в 2005 році вона удочерила Захару (14 років), в 2006 році з’явилася на світ їх біологічна дочка Шайло (13 років), в 2007 році вони усиновили трирічного хлопчика Пакса (15 років ), в 2008 році актриса народила двійню – хлопчика Нокса і дівчинку Вів’єн (11 років).

Нагадаємо, нещодавно Меддокс залишив домівку – хлопець поїхав на навчання до Сеулу. Джолі вирушила до університету Йонсей в Сеулі, щоб допомогти синові Меддоксу адаптуватися в новій країні. Справа в тому, що хлопець сам прийняв рішення поїхати на навчання в Південну Корею. Коли папараці побачили Анджеліну Джолі з сином, відразу накинулися з питанням: “Як ви зважилися відпустити Меддокса так далеко?”.

“Сьогодні я їду. Сьогодні залишу його тут. Все розумію і намагаюся не плакати”, – відверто поділилася Джолі.

Зазначимо, що син Анджеліни Джолі і Бреда Пітта був прийнятий в південнокорейський університет Енсе на факультет біохімії. Хлопцеві вдалося також вступити і в інші навчальні заклади, але зупинив свій вибір саме на Південній Кореї.

Нагадаємо, голлівудська суперзірка Анджеліна Джолі розповіла, чому вчить трьох своїх дочок – 14-річну Захару, 13-річну Шайло і 11-річну Вів’єн. За словами Джолі, сучасна жінка повинна бути сильною, розумною і енергійною.

Джерело: Народна Правда