У Чернівцях підлітки влаштували масове цькування школярки: моторошне відео

10-15 підлітків погрожували школярці фізичною розправою

У Чернівцях підлітки влаштували масове цькування школярки: моторошне відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Чернівцях група з 10-15 підлітків влаштувала цькування своєї ровесниці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповіла очевидиця конфлікту Наталя, яка опублікувала запис розмови в групі “Стопхам Буковина” у Facebook ніком Nataly Sky.

Loading...

“Вчора о 20.30, проходячи біля Водограю я почула гучну розмову підлітків. Вони сховалися за стіну будинку, тому з того боку, що я йшла, їх видно не було”, – йдеться у публікації.

За інформацією очевидиці, 10-15 підлітків загрожували школярці фізичною розправою, оточивши її і притиснувши до стіни. Біля стіни стояла дівчинка, вона була перелякана і заплакана. Над нею нависла інша. Навколо них – спостерігачі.

“Ти зараз встанеш на коліна і будеш просити вибачення. Ти мене чула, с*ка?!” – вигукувала одна з дівчат-підлітків.

При наближенні Наталії, більшість дівчат розбіглися. Залишилася тільки одна, яка не помітила зйомку. Вона продовжувала кричати, що в її опонентку “зараз полетить цегла”.

У Чернівцях підлітки влаштували масове цькування школярки: моторошне відео У Чернівцях підлітки влаштували масове цькування школярки: моторошне відео

Нагадаємо, в місті Боярка під Києвом, дівчатка-підлітки намагалися побити лікарів «швидкої», їх заспокоїв тільки газовий балончик. До двом неповнолітнім дівчатам, які перебували в автомобілі з явними ознаками алкогольного сп’яніння, поліцейські викликали «швидку».

Раніше в мережі опублікували відео жорстокої бійки між двома ученицями одній зі шкіл на Волині.

Джерело: Народна Правда