Український художник одним кадром показав всю суть РФ

У Росії все, як завжди, стабільно

Український художник одним кадром показав всю суть РФ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Український художник Андрій Петренко опублікував чергову карикатуру на тему висвітлення російськими ЗМІ подій, які відбуваються в країні. Зокрема, йдеться про замовчування російською владою жахливих наслідків вибуху на полігоні Ньонокс під Сєвєродвінськом (Архангельська область).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, фото опублікували у спільноті Nasha Canada – Наша Канада у Facebook.

В черговий своїй роботі художник показав “всю суть Росії” – на знімку зображено людину в костюмі хімзахисту і в протигазі, а на його плечах – балон з киснем, розмальований в кольори російського прапора. Також в руці персонаж тримає мікрофон.

Автор хотів показати, як російські журналісти приховують правду про наслідки вибуху реактивної установки в Архангельській області.

“Інформбюро – в Росії все стабільно”, – підписав він публікацію.

Український художник одним кадром показав всю суть РФ

Нагадаємо,  8 серпня на військовому об’єкті близько Ньонокса в Архангельській області (Росія)  стався вибух рідинної реактивної рухової установки. Через підвищення радіаційного фону, місцева влада на місяць закрили місцевий порт для входу іноземних кораблів. При цьому обмеження для населення введені не були, в тому числі відсутня інформація і з приводу евакуації.

Крім того, при вибуху на полігоні в селищі Ньонокс під Архангельськом (Росія) , загинули п’ять людей, а не двоє, як про це повідомляли раніше.

Додамо, що в Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань показали модель розповсюдження радіоактивних речовин після вибуху на полігоні Ньонокс під Северодвінськом (Архангельська область, Росія). Як зазначається, Україна також потрапила в поле ураження.

Джерело: Народна Правда