В Україну прибуде радник Трампа для роботи над таємним військовим проектом

Радник планує провести зустрічі з новим військово-політичним керівництвом України.

В Україну прибуде радник Трампа для роботи над таємним військовим проектом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стратегічний радник США з питань реформи оборонно-промислового комплексу Дональд Вінтер прибуде в Україну.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Апостроф” з посиланням на Telegram-канал “Шептун”.

Зазначається, що візит Дональда Вінтера в Україну відбудеться у вересні.

Основною метою візиту посадовця є відвідування американо-української аерокосмічної компанії Firefly Aerospace, яка в даний час працює над секретним проектом “Т”. Повідомляється, що цей проект повинен зміцнити оборонні можливості України. Для США цей проект також є важливим, оскільки над ним працює і Вінтер і міністр оборони США Марк Еспер.

Крім того, відомо, що радник планує зустрітися з новим військово-політичним керівництвом України.

Разом з тим зазначається, що секретар РНБО Олександр Данилюк вже надав Дональду Вінтеру повний доступ до інформації в питаннях оборони України. Американський гість вже курирує закупівлі американської зброї Україною і періодично направляє до Києва помічників для збору інформації про потреби країни.

Нагадаємо, піротехніки ДСНС отримали техніку і обладнання для гуманітарного розмінування на Донбасі, придбані на кошти США.

Відомо, що українським піротехнікам передали оперативно-піротехнічні автомобілі, захисне спорядження, металодетектори, інструменти для ручного розмінування і нетехнічного обстеження. Загальна вартість допомоги склала близько п’яти мільйонів гривень.

За словами заступника голови ДСНС Руслана Білошицького, починаючи з липня 2014 року піротехнічними підрозділами ДСНС вже розміновано більше 28,3 тисячі гектарів території і 93 га акваторії водних об’єктів, знешкоджено близько 173 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Джерело: Народна Правда