Як правильно їсти яблука, щоб вони принесли максимальну користь

Ці фрукти незамінні в раціоні

Як правильно їсти яблука, щоб вони принесли максимальну користь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи та стоматологи розповіли, як правильно їсти яблука.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі ТСН.

Нагадаємо, нещодавно вчені з Технологічного університету австрійського Граца заявили, що більшість людей неправильно їдять яблука. Дослідники стверджували, що до 90% корисних речовин зосереджені в серцевині цього фрукта, і тому яблука бажано з’їдати разом з огризком — цілком. Також повідомлялося, що в яблуках містяться корисні для шлунково-кишкового тракту мікроорганізми — пробіотики. В одному яблуці може міститися до 100 мільйонів різних бактерій.

Дієтолог Карина Дейнеко погоджується з тим, що ці фрукти незамінні в раціоні. За її словами, в них міститься багато вітаміну С, магнію, заліза, фосфору і пектину. Проте, експерт рекомендує не переборщити: “Кісточки в яблуках містять велику кількість йоду. Також там є така речовина, як амегдалін, яке в невеликих кількостях буде безпечно для нашого організму і навіть виконувати роль антиоксиданту. Але якщо ми перевищимо дозування цієї речовини – вона стане отруйною”.

Також дієтолог говорить, що якщо людина здорова (немає проблем з кишківником, з підвищеною кислотністю шлунка) краще яблука їсти в свіжому вигляді в першу половину дня, коли наш вуглевод активний.

А стоматолог Георгій запевняє, що поїдання яблука може замінити одне чищення зубів щіткою. “Яблука можуть механічно очистити наліт, коли зуб проходить крізь щільну тканину шкірки. Вони зчищають з зубів м’який наліт. Але є приховані місця, які повинні очищатися щетинками зубної щітки”.

Експерти також рекомендують полоскати рота після вживання яблук, оскільки при окисленні зубів відбувається демінералізація – вихід мінералу з зуба.

Всім бажаючим знизити ризик серцево-судинних захворювань британські вчені порадили включити в раціон яблука.

Джерело: Народна Правда