Аваков звільнив керівників поліції одразу у чотирьох областях: перші подробиці

Аваков звільнив керівників поліції одразу у чотирьох областях: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який нещодавно звинуватив екс-президента Петра Порошенка у брехні, провів кадрове очищення у поліції. Без керівників залишилися відділення у Закарпатській, Запорізькій, Львівській та Житомирській областях.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна та сайт МВС.

Під час розширеного засідання колегії в п’ятницю, 23 серпня, голова Нацполиції Сергій Князєв вказав Арсену Авакову на ряд недоліків у роботі поліції. Він звернув увагу на те, що кожне десяте вбивство залишається нерозкритим. Князєв нагадав, що у деяких областях рівень злочинності, пов’язаний з викраденням автомобілів, дуже високий.

Другий аспект, за словами глави Нацполиції, – керівний склад вимагає та отримує хабарі. Так, з початку 2019 року у хабарництві повідомили про підозру 69 співробітникам поліції. Кожен 5-й з них – це керівник.

Вислухавши доповідь, Князєва, Аваков попросив уточнити, про які конкретно області він говорить. На це глава Наполиції відповів, що у нього є суттєві зауваження до керівників “Львівської, Закарпатської, Запорізької та Житомирської областей” і що він “готовий прийняти кадрові рішення щодо цих керівників”.

“Я вважаю, що повинна бути відповідальність, і ці керівники повинні знайти іншу роботу”, – відповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, він додав, щоб Сергій Князєв підготував кадрові пропозиції до кінця дня п’ятниці.

Також, під час розширеного засідання колегії, було прийнято рішення про ліквідацію Департаменту захисту економіки Нацполиції. Замість неї, а також декількох підрозділів розслідування економічних злочинів в СБУ,  у МВС і в податковій планують створити єдину Службу фінансових розслідувань.

Голова МВС Аваков попередив, що професіонали, які працювали у цьому відділі, будуть працювати і далі.

Нарада у РНБО з цього питання запланована на поточний день – 23 серпня.

Нагадаємо, стало відомо, кого президент України Володимир Зеленський планує звільнити у перший день роботи Верховної Ради. Шорт-лист по міністерствах ще доповнюється.

Раніше президент України Володимир Зеленський провів чергові кадрові призначення, звільнивши Олександра Литвиненка з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) і призначив його на іншу посаду.

Ми повідомляли, що стало відомо, яка кількість поліцейських буде охороняти вулиці Києва, під час святкування Дня Незалежності України.

Джерело: Народна Правда