Аваков звільнив керівництво науково-дослідницького об’єднання “Форт”

За словами директора Департаменту внутрішнього аудиту, результати перевірки на заводі приголомшили навіть його

Аваков звільнив керівництво науково-дослідницького об’єднання “Форт”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який у п’ятницю, 23 серпня, “обезголовив” відділення поліції у чотирьох областях, продовжує кадрову чистку. Після аудиту на збройовому заводі “Форт”, Аваков вирішив звільнити його керівника.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Loading...

Під час розширеного засідання колегії у п’ятницю, 23 серпня, глава МВС повідомив про розірвання контракту з керівником збройової компанії “Форт”.

«За допущені прорахунки, неефективні управлінські рішення та порушення, які призвели до значних фінансових втрат, керівництвом МВС прийнято рішення, і я підписав відповідний наказ про розірвання контракту з керівництвом і начальником науково-виробничого об’єднання заводу «Форт» Писаренко [Віктором Писаренко]. Писаренко звільнений з займаної посади», – сказав Аваков.

Він додав, що, на підставі результатів аудиторської перевірки заводу, поліція проводить слідчі дії.

За словами директора Департаменту внутрішнього аудиту Олександра Грибовського, результати перевірки на заводі приголомшили навіть його.

«Загалом за результатами аудиту виявлено ряд проблем в організації управління державними фінансовими ресурсами, які призвели до порушень та неефективного витрачання коштів на загальну суму 32,5 мільйона гривень. З них тих, що вже призвели до втрат, на загальну суму 24 мільйони гривень», – заявив він.

Крім цього, підприємство останній рік систематично недоплачує зарплатню. Сума заборгованості перед працівниками на 1 серпня досягла 33 мільйони гривень.

«Це притому, що підприємство весь час звітувало про її відсутність», – додав він.

Грибовский повідомив, що, як наслідок, міністерство змушене було ввести тимчасову адміністрацію.

При цьому директор Департаменту внутрішнього аудиту звертає увагу, що незважаючи на наявність заборгованості, керівник неодноразово і «безпідставно» отримував премії, загальна сума яких – 465,5 тисяч гривень.

При аудиті також було виявлено, що частина обладнання для виробництва патронів так і не була введена в експлуатацію, при цьому на підприємстві вона утримується.

«Підприємству виявилося вигідніше купувати вже готові заготовки за кордоном, ніж виробляти їх на власних вже наявних потужностях», – прокоментував Грибовський.

Він також згадав, що державні кошти, які були використані 2на власні потреби підприємства”, у розмірі 1 мільйон 662 тисяч гривень, під час аудиту були повернуті державі.

«Підприємством за 2016-2018 роки та перший квартал 2019 року проведено видатки на загальну суму 17,7 мільйонів гривень, які не передбачені фінансовими планами. Більше того, зазначені необґрунтовані витрати стали наслідком неефективних управлінських рішень», – повідомив Грибовський.

У свою чергу міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся до голови Національної поліції, закликавши його провести слідство у короткий термін.

Нагадаємо, Арсен Аваков звинуватив екс-президента України у брехні. Причиною стала заява Порошенка про те, що поліція працювала проти нього на позачергових виборах.

Ми повідомляли, що стало відомо, яка кількість поліцейських буде охороняти вулиці Києва, під час святкування Дня Незалежності України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...