Фармацевти розповіли про канцерогенні ліки: що варто знати

Фармацевти розповіли про канцерогенні ліки: що варто знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Препарати, якими ми звикли рятуватися від зниженого тиску при гіпертонії, можуть стати причиною виникнення онкології.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на golos.ua.

Вчені з Данії з’ясували, що деякі з канцерогенних ліків надають згубний вплив на організм і можуть стати причиною зростання ракових клітин.

Фахівці проаналізували вплив таблеток під назвою “Атаканд Плюс”. У його складі одні виявили гидрохлорич, який є онкогенною речовиною. Вчені попереджають, що одним з його побічних ефектів вважається рак шкіри немеланомного характеру. Якщо таблетки приймати регулярно, то ризик його виникнення збільшується.

Тим, хто змушений приймати препарат “Атаканд Плюс”, вчені радять дотримуватися запобіжних заходів:

  • потрібно зменшити кількість часу, яке ви проводите під сонцем;
  • потрібно проходити регулярний огляд.

Вони попереджають, що в іншому випадку можна завдати непоправну шкоду здоров’ю.

Нагадаємо, в п’ятницю, 23 серпня, американський мільярдер Девід Кох, який є співзасновником хімічної та енергетичної корпорації Koch Industries, помер у віці 79 років, у США. За інформацією старшого брата Чарльза Коха, у мільярдера був діагностований прогресуючий рак передміхурової залози 27 років тому.

Раніше у Міністерстві охорони здоров’я України, враховуючи зростання випадків онкології, дали кілька порад, які допоможуть уберегтися від раку. Вони звертають увагу, що головне правило – проходження профілактичних оглядів. Лікар може вчасно виявити ризики для здоров’я — більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях.

Ми повідомляли, що співробітники Центру здоров’я і глобальної навколишнього середовища Гарвардського університету заявили про препарати, які не варто приймати в літню спеку.

Джерело: Народна Правда