Кому ні в якому разі не можна вживати малину

Малина багата фруктозою і глюкозою, а також корисна для мозку

Кому ні в якому разі не можна вживати малину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікарі дали кілька порад, як правильно і кому їсти малину. Ця ягода дуже багата вітамінами і вважається досить корисною. Але, як і у всіх продуктів у малини є свої протипоказання.

Про це повідомляє «Південний Федеральний», передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Малина багата фруктозою і глюкозою, а також корисна для мозку. Але, варто зазначити, що ті, хто стежить за фігурою не повинні зловживати малиною. Вона може призвести до набору ваги.

Малина протипоказана людям, страждаючим алергією, виразкою, гастритом і людям з проблемами шлунково-кишкового тракту. Медики не радять їсти малину людям з хворими нирками і бронхіальною астмою.

Нагадаємо, раніше дієтологи назвали п’ять позитивних змін, які відбуваються з тілом людини після того, як вона позбавляється від зайвої ваги.

Крім того, дієтологи звертають увагу на те, що вечірній прийом їжі залежить від вашого графіка і способу життя. Часто ми їмо не тому, що нам хочеться їсти. Це може бути бажання повечеряти «за компанію» або тому що «прийшов час». Однак дуже важливо навчитися слухати свій організм і почуття голоду.

Нагадаємо, незважаючи на стійкий міф про те, що «їсти після 18 годин шкідливо», сучасні дієтологи попереджають, лягати спати на порожній шлунок шкідливо для психічного здоров’я. Почуття голоду створює стрес для організму, посилюючи занепокоєння, що перешкоджає повноцінному відпочинку. Які продукти можна вживати перед сном.

Раніше експерти назвали продукти, які ефективно спалюють жир, прискорюючи схуднення.

Джерело: Народна Правда