Нацгвардію вирішили повністю вивести з Донбасу: що відбувається

Підрозділи Нацгвардії в 2020 році переведуть з Донбасу в місця постійної дислокації

Нацгвардію вирішили повністю вивести з Донбасу: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Нацгвардія почне виводити з Донбасу підрозділи з охорони громадського порядку з початку 2020 року. Про це під час засідання колегії МВС у п’ятницю, 23 серпня, повідомив командувач Нацгвардії Микола Балан.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Главком”.

Loading...

За його словами, одним з проблемних питань є залучення військових Нацгвардії до охорони громадського порядку.

Для вирішення цього питання з початку 2020 року до виконання бойових і службово-бойових завдань у районі проведення ООС будуть залучатися винятково частини оперативного призначення й окремі підрозділи спецназу і розвідки.

Підрозділи Нацгвардії з охорони громадського порядку, конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних будуть виведені в пункти постійної дислокації для виконання завдань за своїм призначенням.

Нагадаємо, у п’ятницю, 23 серпня,  міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков  “обезголовив” відділення поліції у чотирьох областях.

Також стало відомо, що після аудиту на збройовому заводі “Форт” міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вирішив звільнити його керівника – глава МВС повідомив про розірвання контракту з керівником збройової компанії “Форт”.

Додамо також, що починаючи з 1 серпня вулиці українських міст почнуть охороняти піші патрулі Національної гвардії, які будуть нести службу з охорони громадського порядку разом з поліцейськими. Для патрулів залучать близько 2000 нацгвардійців, 100 авто і 100 службових собак. Службу вони будуть нести п’ять днів в тиждень щодня по шість годин.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...