Скільки коштує здоровий спосіб життя: названо суму

Надя Васіна розповіла скільки коштує здоровий спосіб життя.

Скільки коштує здоровий спосіб життя: названо суму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Надя Васіна, чемпіон Всесвітньої універсіади з художньої гімнастики, член Національної збірної України (2002-2008), ведуча радіо шоу «Надя Васіна Шоу» розповіла скільки коштує здоровий спосіб життя та гарна фігура.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Надя Васіна розповідає, що не обов’язково тратити багато грошей на здоровий спосіб життя та підтримання фізичної форми. Для цього можна обійтись простими методами та засобами. Наприклад можна випити овочевий фреш , побігати, зайнятись плаванням, поприсідати чи зробити якісь інші вправи вдома.

При великому бажанні, завжди можна знайти куди витратити купу грошей. Так, пакет мінімальний обійдеться скакалкою, поясом на талію та купованими фрешами. Стандарт буде коштувати 100 доларів США. Оптимальним варіантом буде придбання перших дух пакетів та абонементу у спортивний зал з особистим тренером, а також раз на тиждень необхідно відвідувати басейн.

Максимальним варіантом буде купівля найдорожчого абонементу в найкращому комплексі міста. Однак, це не забезпечить вас правильним способом життя, а дасть можливість викласти в сторіс гарненькі фото.

Тож кожний обирає те, що йому до душі та по гаманцю. Жодний найдорожчий зал, тренер чи інвентар не зробить вашу фігуру красивішою, а здоров’я міцнішим.

Займатися своїм тілом та здоров’ям можна будь-де і в офісі під час перерви, і дома. Найголовніше в цьому – бажання, а не гроші.

Нагадаємо, жіноче тіло представляє з себе структуру, яка потребує певного набору вітамінної бази для того, щоб нормалізувати функціонування організму. Адже нестача вітамінного комплексу відбивається не тільки на організмі, але і на зовнішності дівчини, наприклад, погана якість шкіри, випадання волосся, ламкість нігтів. Все це дуже важливо для кожної жінки. Щоб почувати себе прекрасно і виглядати відповідно, дівчатам необхідно звернути свою увагу на вітаміни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...