Стало відомо, скільки копів виженуть на вулиці Києва у День Незалежності

За правопорядком в Києві стежитимуть приблизно 3 тисячі поліцейських, разом з Нацгвардією

Стало відомо, скільки копів виженуть на вулиці Києва у День Незалежності
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Начальник головного управління Нацполиції вважає, що День Незалежності України в Києві має пройти спокійно, без будь-яких ризиків. Проте стежити за порядком у столиці, де плануються одразу два масштабні заходи, будуть майже 3 тисячі правоохоронців.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Якихось ризиків ми не бачимо. І на першому заході за участю президента, і на другому, де буде хода ветеранів”, – розповів Андрій Крищенко, начальник Головного управління Національної поліції в Києві.

За інформацією Кирищенко, на ході у Києві заявлено приблизно 8 тисяч учасників.

Він підкреслив, що, за оперативною інформацією, жодних приводів для занепокоєння про небезпеку під час заходів немає.

“Ми перебуваємо з ними у контакті, у нас було спільна нарада. Поліція забезпечить охорону, перевірки”, – прокоментував він і зазначив: “Поки що ризиків, закликів ми не бачимо”.

Кирищенко також додав, що забезпечувати правопорядок у Києві буде приблизно 3 тисячі правоохоронців, разом з Нацгвардією. Проте він уточнив, що точну кількість поліцейських, які патрулюватимуть вулиці столиці, він поки назвати не може.

Ми повідомляли, що у Києві планують перекрити вулиці в ряді районів, через проведення святкових заходів, присвячених Дню Незалежності та інших свят. Рух буде обмежено з 22 по 25 і 28 серпня.

Раніше стало відомо, кому виплатять грошову допомогу до Дня Незалежності Кабмін України та Київська міська державна адміністрація. На виплати Кабінет міністрів України планує виділити 18 мільйонів 600 тисяч гривень. А від КМДА матеріальну допомогу отримають 336 430 жителів Києва.

Нагадаємо, напередодні киян попередили про зміну розкладу руху громадського транспорту у День Незалежності. 24 серпня в столиці закриють на вихід і вхід дві центральні станції метро.

Джерело: Народна Правда