Відомий американський мільярдер помер від онкології

Він 27 років боровся з раком

Відомий американський мільярдер помер від онкології
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Американський мільярдер Девід Кох, який є співзасновником хімічної та енергетичної корпорації Koch Industries, помер у віці 79 років, у США.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на телеканал NBC.

Loading...

За інформацією старшого брата Чарльза Коха, у мільярдера був діагностований прогресуючий рак передміхурової залози 27 років тому.

У 2018 році Девід Кох прийняв рішення відійти від управління Koch Industries. Причина – погіршення здоров’я. Він також перестав брати участь у політичних організаціях.

Мільярдер займався благодійністю у сфері мистецтва, зокрема, він тепло ставився до балету.

Сім’я Коха неодноразово жертвувала великі суми лікарням на проекти, які вивчали методи лікування раку.

Раніше у Міністерстві охорони здоров’я України, враховуючи зростання випадків онкології, дали кілька порад, які допоможуть уберегтися від раку. Вони звертають увагу, що головне правило – проходження профілактичних оглядів. Лікар може вчасно виявити ризики для здоров’я — більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях.

Нагадаємо, нове дослідження онкологів показало, що контроль рівня цукру з допомогою кето дієти може посприяти в лікуванні деяких видів раку. На думку експертів, дотримання кето дієти допоможе підвищити ефективність традиційного лікування.

Ми писали, що міністр охорони здоров’я Уляна Супрун переконана, що пряма залежність між негативними емоціями і розвитком раку — це міф. Однак непрямий зв’язок все-таки є.

Джерело: Народна Правда