Блогер підкорила Instagram, пародіюючи відомих персонажів

Особливо добре їй вдаються образи з мультсеріалу про Спанч Боба.

Блогер підкорила Instagram, пародіюючи відомих персонажів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Американська користувачка Instagram під псевдонімом beebinch вражає інтернет своїми косплеями (з англ. Costume play – костюмована гра – ред.). Її профіль набрав вже більше 130 000 передплатників.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на профіль блогера в Іnstagram.

Її звуть Міра Парк. У переліку її несподіваних перевтілень емодзи (популярні смайли в клавіатурах смартфонів – ред.), предмети з мультфільмів, природні явища і навіть цілі сцени в одному образі.

Особливо вдало в неї виходять образи з мультсеріалу про Спанч Боба. Дівчина стала популярною, тому що трохи виходить за межі звичайного косплея: Міра повторює образи мемів з мультфільму «Губка Боб Квадратні Штани».

Її костюми являють собою ідеальне поєднання дурості й кропіткої роботи. В її косплеях є певна магія.

Хоча її герої, по ідеї, взагалі ніяк не можуть залучати, у її втіленні вони виглядають привабливо.

Звичайно, вона займається не тільки Губкою Бобом — її першою ідеєю перевтілення насправді був костюм Лари Крофт в стилі «піксельні груди».

Нагадаємо, найвідоміший блогер на платформі YouTube Фелікс Чельберг, якого знають багато під ніком PewDiePie, одружився на білявою італійці Марции Бизоньин. Пара познайомилася ще 8 років тому, проте узаконити свої стосунки вони вирішили тільки зараз. У квітні цього року, під час подорожі по Японії, Фелікс Чельберг зробив пропозицію своїй дівчині. Підготовка до весілля зайняла майже півроку.

Раніше повідомлялося, що популярній китайській блогерше Сяо Билуо довгий час вдавалося приховувати свою справжню зовнішність та вік від своїх передплатників. Правда з’ясувалася під час одного з прямих ефірів, коли з обличчя жінки «злетів» фільтр.

Джерело: Народна Правда