Динамо – Олімпік – 1:1: онлайн-трансляція матчу УПЛ

На день незалежності України на НСК "Олімпійський" в Києві зустрілися Динамо і Олімпік.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Сьогодні, 24 серпня, на День незалежності України, в рамках 5-го туру УПЛ в Києві на НСК “Олімпійський” зіграли Динамо і Олімпік.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА проводить онлайн-трансляцію матчу Динамо – Олімпік, в якому Олексій Михайличенко дебютує на посаді головного тренера киян після свого повернення. Олімпік на цей матч після відставки Жуліо Сезара вивів Ігор Климовський.

21.27. Штурм Динамо переможного гола не приніс і дебютна гра Михайличенка на посаді головного тренера киян завершилася внічию 1:1. До речі для Олімпіка це перше очко в новому сезоні і заробив його Ігор Климовський, який змінив на посту головного тренера Жуліо Сезара

21.25. Суддя додав п’ять хвилин, але команди зіграли сім компенсованих хвилин

21.22. Команди обмінялися добрими ударами, але голів вони не принесли

21.08. Заміна у Динамо. Замість Володимира Шепелєва на поле вийшов парагваєць Карлос де Пена

21.06. Динамо атакує. Активний Вербич! Дуже багато далеких ударів. Часто здалеку б’є Микита Бурда

20.56. Вилучення у Олімпіка. Після грубої гри проти Беньяміна Вербича пряму червону картку отримав капітан донеччан Дмитро Гришко, який передав капітанську повзяку Сергію Політило

20.51. Гоооол!!! Динамо зрівнює рахунок після розкішного голу Віктора Циганкова

20.48. Динамо намагається зрівняти рахунок, але Олімпіку вдається відбивати атаки киян

20.40. Гол !!! Несподівано забиває Олімпік після першого удару по воротах. Голом відзначився Сергій Політило!

20:35. Другий тайм розпочався

20.19. Команди пішли на перерву за рахунку 0:0. Після першого тайму за ударами по воротах Динамо веде 5:0, а за кутовими кияни ведуть в рахунку 2:0

20.12. Динамо і раніше підбирає ключ до воріт Олімпіка. Навіси Кенджори поки що не досягають своєї мети

20:02. Буяльський отримав м’яч в штрафній Олімпіка, але до удару справа не дійшла

20.00. Вербич пробивав штрафний, але вище воріт

19.55 Олексій Михайличенко на честь Дня незалежності України приїхав на матч у вишиванці