Німці представили першу серійну версію аеротаксі

Міське аеротаксі буде двомісним

Німці представили першу серійну версію аеротаксі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Серійну версію міського аеротаксі VoloCity представила німецька компанія Volocopter.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Під час подання серійної версії VoloCity було оголошено, що міське аеротаксі буде двомісним. Апарат буде літати зі швидкістю до 110 км/год на відстань до 35 км. VoloCity оснащене кільцевої рамою з 18-ма повітряними гвинтами.

Спочатку VoloCity буде пілотованим, а через деякий планується сертифікувати його безпілотну версію.

Для зльоту і посадки VoloCity будуть використовуватися спеціальні майданчики VoloPort, розроблені спільно з компанією Skyports з Великобританії.

Перший діючий VoloPort планується показати в кінці 2019 року в Сінгапурі. Звідти будуть здійснюватися демонстраційні польоти.

Німці представили першу серійну версію аеротаксі

Нагадаємо, китайські дослідники, використовуючи 3D-биопечать, створили «живу» штучну кісткову тканину. Вона сприяє продукуванню нових клітин організму.

А в США компанія Defense Distributed представила свою нову розробку — оновлену версію програмного забезпечення для 3D-принтерів Ghost Gunner 2. Продукт дозволяє виготовляти рамки пістолетів без вказівки серійного номера.

Крім того, в швейцарському місті Дюбендорф на верхівці будівлі NEST побудували незвична будівля. Основними її «будівельниками» були не люди, а роботи. Будинок площею 200 квадратних метрів є результатом тривалої співпраці між науковцями-професорами з ETH Zurich та експертами в галузі будівництва та спеціалістами з планування.

Джерело: Народна Правда