Ніяк не вгамуються: РФ знову влаштувала ракетні пуски в Баренцевому морі

Ракети були випущені з пріполюсного району Північного Льодовитого океану і з акваторії Баренцева моря

Ніяк не вгамуються: РФ знову влаштувала ракетні пуски в Баренцевому морі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Росія в акваторії Баренцевого моря з підводного човна Північного флоту здійснила пуски ракет “Синява” і “Булава”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Міноборони РФ .

Loading...

«Ракети були випущені з приполюсного району Північного Льодовитого океану і з акваторії Баренцевого моря. Масогабаритні макети бойових блоків ракет виконали повний цикл програми польоту і успішно вразили навчальні цілі на полігонах Чижа в Архангельській області і Кура на півострові Камчатка», – сказано в повідомленні.

Повідомляється, що виконані пуски балістичних ракет морського базування “Синява” з ракетного підводного човна стратегічного призначення “Тула” і “Булава” з ракетного підводного човна стратегічного призначення “Юрій Долгорукий”.

“В ході пусків підтверджено задані технічні характеристики балістичних ракет підводних човнів і працездатний стан всіх систем корабельних ракетних комплексів”, – заявили в російському військовому відомстві.

Нагадаємо, президент Росії Путін у відповідь на випробування Штатами ракети, яка була заборонена ДРСМД, вибухнув погрозами. Він пообіцяв продовжити розробляти ракети середньої і меншої дальності, але зазначив, що розміщувати їх планує тільки після США.

Раніше, 18 серпня, Штати вперше випробували крилату ракету наземного базування, яка була заборонена Договором про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД). Тест ракети був проведений на острові Сан-Ніколас, штат Каліфорнія.

Також міністр оборони США Марк Еспер, заявив про бажання розмістити ракети середньої дальності в Азії. Сполучені Штати Америки найближчим часом після закінчення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) хочуть розмістити в Азії ракети середньої дальності наземного базування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...