Союз не зміг зістикуватися з МКС: перші подробиці

Союз не зміг зістикуватися з МКС: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російський пілотований корабель «Союз МС-14» не вдалося узгодити з Міжнародною космічною станцією (МКС) з першої спроби.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 360.tv.ru.

Після невдалої спроби стикування, космічний корабель «Союз МС-14» вирішили відвести на безпечну відстань від МКС.

Попередня причина невдалого стикування – можливі неполадки у системі корабля «Курс».

Повторну спробу стикування космічного корабля «Союз МС-14» до МКС планують провести в ніч з неділі на понеділок (з 25 на 26 серпня).

Ми повідомляли, що російський робот-андроїд FEDOR, якого повинні запустити в космос, не вліз у люк космічного корабля «Союз МС-14». Відомо, що FEDOR пройшов примірку крісла корабля, але при цьому машина дуже важко проходить через люк космічного апарату «Союз» — робота широкі плечі, його потрібно модернізувати, щоб він містився.

Нагадаємо, 14 березня з Байконура запустили космічний корабель «Союз МС-12», до екіпажу якого входять учасники об’єднаної експедиції Олексій Овчінін («Роскосмос»), Нік Хейг (NASA) і Христина Кох ( NASA) — раніше Овчінін і Хейг не змогли дістатися на МКС на «Союзі МС-10».

Раніше «Роскосмос» опублікував унікальне відео аварії, яка сталася 11 жовтня при невдалому виведення на навколоземну орбіту транспортного пілотованого корабля «Союз МС-10» — бортові камери були встановлені безпосередньо на ракеті. Члени екіпажу вижили.

Джерело: Народна Правда