Україна продовжує демонтувати укріплення у Станиці Луганській: бойовики – ігнорують

Україна продовжує демонтувати укріплення у Станиці Луганській: бойовики – ігнорують
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС/Соціальна правда

У суботу, 24 серпня, спеціалісти Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжили демонтаж фортифікаційних споруд у Станиці Луганській. Бойовики, у свою чергу, так і не розпочали ніякі інженерні роботи з іншого боку мосту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку Операції об’єднаних сил (ООС) у Facebook.

Loading...

“Група підрозділу ДСНС України розпочала роботи щодо обстеження фортифікаційної споруди опорного пункту, в районі населеного пункту Станиця Луганська, на наявність вибухонебезпечних предметів з правої сторони від дороги у напрямку незаконних збройних формувань РФ. Після обстеження о 10.35 год. вказана група ДСНС розпочала демонтаж споруди та її розбирання”, – повідомляють у пості.

За годину роботи, українським піротехнікам вдалося демонтувати десять покришок на опорному пункті. Він є найближчим до зруйнованого мосту через Сіверський Донець.

“На зазначену ділянку прибули представники СММ ОБСЄ з метою оцінки оперативної обстановки, з’ясування поточного стану справ на нашій стороні та заходів, які проводяться. Зокрема, представники СММ ОБСЄ зафіксували хід робіт, які проводить українська сторона біля зруйнованого мосту”, – йдеться в повідомленні.

Станом на 12:00 з боку бойовиків ніяких інженерних робіт проведено не було. Військові попереджають, якщо окупанти не почнуть проводити демонтаж з іншого боку мосту, то українська сторона буде змушена його припинити.

“Блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про небажання, російськими найманцями та їхніми збройними формуваннями, розпочати практичні заходи по демонтажу фортифікаційних споруд на своїй території, та в подальшому надати можливість перейти до реальних дій по ремонту зруйнованої частини мосту”, – повідомляє ресурс.

Раніше, 20 серпня представники так званої «Луганської народної республіки» зірвали роботи української сторони щодо демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській.

Нагадаємо, згідно з Рішенням Тристоронньої контактної групи в Мінську 1 серпня було розпочато розмінування території біля зруйнованої частини мосту через річку Сіверський Донецьк. Також наголошується, що українською стороною виконані всі підготовчі заходи для проведення демонтажу фортифікаційних споруд, розташованих у межах ділянки розведення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...