Ворскла і Десна розгромно перемогли на виїзді в матчах УПЛ

Команди Віталія Косовського та Олександра Рябоконя покуражилися в матчах Прем'єр-ліги України.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Полтавська і чернігівська команди взяли по три очки, забивши по три м’ячі.

Loading...

У стартових матчах 5-го туру Прем’єр-ліги України були зафіксовані розгромні результати, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Десна на виїзді впевнено виграла у Олександрії. У першому таймі матч завершився внічию 0:0. У дебюті другої половини зустрічі Денис Мірошниченко отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. Десна в більшості забила три м’ячі і виграла поєдинок з рахунком 0:3. Спочатку з пенальті на 50-й хвилині відзначився голом Артем Фаворов, потім на 69-й хвилині Орест Кузик збільшив перевагу чернігівської команди. А на 90-й хвилині Олександр Філіппов своїм точним ударом поставив крапку в матчі.

Також в Ковалівці Ворскла переконливо виграла у Колоса також з рахунком 0:3. Спочатку Ігор Пердута оформив дубль після голів на 4-й і 54-й хвилинах. А на 73-й хвилині Юрій Коломоєць своїм голом довів рахунок до розгромного.