Азовське море “почорнішало” на популярному українському курорті: перші подробиці

Це породжує проблеми для відпочивальників

Азовське море “почорнішало” на популярному українському курорті: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

На популярному українському курорті, в Приморському посаді Запорізької області спостерігається неприємне явище – Азовське море стало чорним.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео опубліковано в YouTube-каналі видання “РИА Мелітополь”.

Причина того, що Азовське море почорніло, у тому, що до берега прибило велику кількість медуз і темних водоростей, через що складається враження, ніби сама вода стала чорною.

Це породжує проблеми для відпочивальників, адже, щоб зайти у море, необхідно долати цю перешкоду в пошуках чистої ділянки.

Нагадаємо, нещодавно на популярному українському курорті Коблево Миколаївської області раптово позеленів пляж – весь берег був густо вкритий водоростями. За словами відпочиваючих, після зміни погоди на пляж селища викинуло дуже багато водоростей разом з медузами і сміттям, вони вкрили всю прибережную смугу.

Нагадаємо також, медузи, які останнім часом регулярно атакували відпочиваючих в Азовському морі, масово вимирають. Головною причиною загибелі медуз юрист вважає будівництво Керченського мосту. Викиди, глобальне потепління також вплинули на це. У мережі показали фото, на яких видно, що на пляжі у Щасливцевому знаходиться безліч загиблих медуз, яких винесло на берег. Через це пляж був закритий і відпочиваючим заборонили купатися.

А тим часом в інтернеті оприлюднили відео, на якому зафіксовано, як дельфіни граються на популярному курорті Кирилівка Запорізької області, розважаючи тим самим туристів.

Зазначимо, що у курортній Кирилівці, готельєри якої залучають відпочиваючих зниженням ціни і знижками, дув сильний вітер, через що на морі розгулялися хвилі. Лінія прибою була вкрита піною, а смуга пляжу знову скоротилася — вода підмивала обривисті берега.

Джерело: Народна Правда