Дієтолог розповів, як позбутися зайвої ваги не обмежуючи свій раціон

Скорочення обсягу порції допомагає худнути навіть, якщо ваш раціон містить не корисні та калорійні страви

Дієтолог розповів, як позбутися зайвої ваги не обмежуючи свій раціон
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтолог порадив, як схуднути, не змінюючи свій раціон, за рахунок зменшення порцій.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ЮФ.

Loading...

За словами дієтолога Грейма Томільсона, схуднути, не змінюючи свій раціон та не відмовляючись від улюблених страв можна обмеживши обсяг споживаної їжі, тобто скоротивши порції.

Як приклад Грейм Томільсон привів піцу з пепероні. Стандартна піца містить 678 калорій, а велика – 1923. Він зазначив, що іноді замість разового порушення дієти можна просто зменшити розміри порції калорійних страв і напоїв. Лікар вважає, що саме через переїдання і збільшується вага.

На думку експерта, скорочення обсягу порції допомагає худнути навіть, якщо ваш раціон містить не корисні та калорійні страви.

Таким чином, зменшивши порції, можна позбутися зайвих кілограмів, продовжуючи насолоджуватися улюбленими стравами.

Нагадаємо, одна з важливих задач схуднення — втримати вагу, дієтолог розповів про п’ять правил харчування, які забезпечать фігуру мрії назавжди.

Нагадаємо також, раніше ми писали, що інколи дієти не дають бажаного результату, або схуднення йде дуже повільно, або скинуті кілограми щоразу повертаються – дієтологи порадили, скільки води треба пити на добу, щоб досягти фігури мрії.

Крім того, раніше ми писали, що дієтологи запропонували триденний режим харчування, який допоможе схуднути.

До слова, експерти назвали продукти, які прискорюють обмін речовин та допомагають схуднути. Зокрема допоможуть схуднути цитрусові, які містять вітамін C, що активізує метаболізм. Особливо корисні грейпфрути, які також знижують рівень інсуліну в крові, що сприяє більш ефективному схудненню.

Джерело: Народна Правда
загрузка...