Онкологи назвали ще один продукт, який провокує розвиток злоякісних пухлин

Додатковий цукор в раціоні призводить до того, що розміри злоякісних утворень стають набагато більшими

Онкологи назвали ще один продукт, який провокує розвиток злоякісних пухлин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Науковці з Weill Cornell Medicine в Нью-Йорку встановили, що вживання сиропу з високим вмістом фруктози, який використовується в печиві, морозиві та енергетичних напоях, викликає прискорене зростання пухлин кишечника.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на dailymail.co.uk.

Loading...

«Це спостереження може пояснити, чому збільшення споживання солодких напоїв та інших продуктів з високим вмістом цукру за останні 30 років співвідноситься зі збільшенням раку кишечника у людей у віці від 25 до 50 років», – зазначив доктор Льюіс Кентлі, співавтор дослідження.

Науковці дійшли висновку, що додатковий цукор в раціоні призводить до того, що розміри злоякісних утворень стають набагато більшими.

Медики наголосили, що ці експерименти були проведені на мишах, тому результати не можна перенести на людину без додаткових досліджень.

Разом з тим, вони настійно рекомендують людям, які хочуть знизити ймовірність розвитку раку, обмежити вживання солодкого.

Зазначимо, раніше ми розповідали, що відбудеться з організмом людини, якщо припинити вживати цукор.

Нагадаємо, цукор називають “дозволеним наркотиком” нашого часу. Багато людей вживають його у надмірних кількостях та не мислять свого життя без цукерок та тістечок. Разом із тим, цукор здатен завдати організму людини чималої шкоди.

Раніше повідомлялося про безумовні ознаки негативного впливу цукру на організм.

До слова, вчені заявили, що знайшли універсальні ліки від онкології. Фахівці Інституту дослідження раку у Великобританії експериментальним шляхом встановили, що цукор манноза (застосовують в якості харчової добавки) уповільнює ріст злоякісних пухлин та посилює ефект хіміотерапії. Глюкоза сприяє зростанню ракових тканин, а манноза навпаки здатна блокувати надходження вуглеводів в злоякісні клітини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...