Туск посварився з Джонсоном через Brexit: політики обізвали один одного “містерами без угоди”

Зустріч політиків очікується в неділю, 25 серпня, на саміті G7

Туск посварився з Джонсоном через Brexit: політики обізвали один одного “містерами без угоди”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Європейської ради Дональд Туск і прем’єрміністр Великої Британії Боріс Джонсон посварилися через взаємні звинувачення у ймовірності Brexit без укладення угоди з ЄС.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє BBC.

«Туск сказав, що Джонсон ризикує увійти в історію як «містер без угоди», але британський прем’єр відповів, що саме Туск стане «містером Brexit без угоди», – пише видання.

Туск повідомив, що Брюссель «готовий вислухати» ідеї британського прем’єрміністра щодо Brexit – за умови, що вони будуть «реалістичними».

Але, виступаючи на пресконференції в Біарріці, Туск заявив, що він не співпрацюватиме у питанні реалізації Brexit без угоди.

Туск і Джонсон повинні зустрітися для переговорів на саміті G7 у Франції в неділю.

Нагадаємо, новий прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон категорично висловився щодо Brexit – за його словами, країна вийде зі складу Європейського Союзу 31 жовтня будь-яких якщо та але.

Напередодні прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон попередив європейських лідерів на саміті країн “Великої сімки” у французькому Біарріці, що Лондон на свій розсуд скоротить розмір відступних за вихід країни з Євросоюзу з 39 до 9 млрд фунтів стерлінгів в разі “жорсткого” Brexit.

До слова, наслідки виходу з Євросоюзу можуть стати для Великобританії дуже сумними – країна може відчути нестачу продуктів. Британський уряд підготував секретний звіт про можливі наслідки так званого «жорсткого» Brexit. У ньому йдеться про дефіцит продуктів, медикаментів і палива.

Джерело: Народна Правда