Жорсткий Brexit: Джонсон висунув Брюсселю ультиматум

Якщо компроміс не знайдуть, сума відступних може зменшитися до 7 млрд фунтів стерлінгів

Жорсткий Brexit: Джонсон висунув Брюсселю ультиматум
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон попередив європейських лідерів на саміті країн “Великої сімки” у французькому Біарріці, що Лондон на свій розсуд скоротить розмір відступних за вихід країни з Євросоюзу з 39 до 9 млрд фунтів стерлінгів в разі “жорсткого” Brexit.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє The Mail on Sunday.

За даними видання, відсутність компромісу в питанні угоди про умови Brexit може привести до того, що узгоджена з Брюсселем і урядом прем’єр-міністра Терези Мей сума відступних може бути взагалі скорочена до семи мільярдів.

Як відомо, в липні Джонсон, ще перебуваючи в статусі головного кандидата на пост британського прем’єра, пообіцяв не виплачувати Брюсселю 39 млрд, поки Лондон не погодить нову покращену угоду про умови Brexit.

Нагадаємо, наслідки виходу з Євросоюзу можуть стати для Великобританії дуже сумними – країна може відчути нестачу продуктів. Британський уряд підготував секретний звіт про можливі наслідки так званого «жорсткого» Brexit. У ньому йдеться про дефіцит продуктів, медикаментів і палива.

Раніше  президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, в ході якої обговорив подальший розвиток українсько-британських двосторонніх відносин, зокрема, після виходу Великобританії зі складу ЄС.

Також ми повідомляли, що новий прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон категорично висловився щодо Brexit – за його словами, країна вийде зі складу Європейського Союзу 31 жовтня будь-яких якщо та але.

Джерело: Народна Правда