Дієтологи розповіли про маловідомі фактори, які заважають організму худнути

Варто звернути увагу на загальний стан організму, якщо зайва вага впродовж тривалого часу не залишає вас

Дієтологи розповіли про маловідомі фактори, які заважають організму худнути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Якщо ви докладаєте багато зусиль для схуднення, правильно харчуєтеся і фізично цілком активні, але зайва вага вперто не знижується, можливо, в організмі є приховані проблеми.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Medikforum. 

Недостатня кількість сну і стрес. На перший погляд нісенітниця – з нестачею сну і стресом сьогодні стикаються майже всі. Але організм різних людей по-різному адаптується до життя в умовах недосипання і психологічної напруги. У декого в таких обставинах відбувається значне уповільнення обміну речовин, що не дозволяє тілу активно витрачати жир на виробництво енергії, і його запаси зменшуються, або навіть збільшуються.

Проблема з щитовидною залозою. Якщо, намагаючись схуднути і роблячи для цього багато заходів, ви все одно не худнете, – зверніться до ендокринолога. Причиною збільшеної маси тіла може бути занадто мляве функціонування щитовидної залози, так званий гіпотиреоз.

Відхилення в роботі надниркових залоз. Через такий зсув в організмі відбувається надмірно активне вироблення гормону кортизолу, що провокує у людини підвищений і погано контрольований апетит.

Брак вітаміну D3 (холекальциферолу). Дана речовина відповідає за засвоєння організмом кальцію, дуже важливого мікроелемента для здійснення здорових обмінних процесів. Брак цього вітаміну загрожує розвитком метаболічних порушень, загостренням апетиту, виникненням депресії.

Нагадаємо, фізична активність необхідна для схуднення та підтримки гарної фігури – експерти назвали час, коли найкраще займатися, щоб забезпечити максимальний результат.

Додамо, багато з нас  пропускають сніданок, але не всі знають, що саме він важливий для ефективного схуднення та збереження здоров’я. Дієтологи попереджають, що на сніданок має припадати 40% всієї денної кількості калорій які споживаються. Лікарі наводять п’ять головних причин які підтверджують висновок про помилковість ігнорування сніданку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...