Харківські відчайдухи: водії продовжують їздити по зруйнованому мосту

Більш того, деякі водії записують відео про те, як вони проїжджають по аварійному об'єкту

Харківські відчайдухи: водії продовжують їздити по зруйнованому мосту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові відчайдушні водії не боялися їздити по мосту, який почав руйнуватися 25 серпня.

Як пишуть міські пабліки в соціальних мережах, рух по мосту триває і після обвалу. Більш того, деякі водії записують відео про те, як вони проїжджають по аварійному об’єкту, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Відчайдушні харківські водії, виявляється, продовжували їздити по мосту, одна смуга якого обрушилася сьогодні. На відео вони під’їжджають до прірви, хоча в будь-який момент можуть самі статті жертвами нового обвалу”, – пишуть в мережі.

На опублікованих кадрах видно, як машини проїжджають в метрі від прірви.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що скандальний пішохідно-велосипедний міст у Києві (в народі міст Кличка) знову з тріщинами. 29 липня стало відомо, що тріснуло бічне скло, яке служило захистом і страховкою після поручнів..

Крім того, Директор Інституту електрозварювання Борис Патон повідомив, що міст, названий на честь його батька, треба негайно ремонтувати. Директор Інституту електрозварювання Борис Патон зазначив, що співробітники інституту неодноразово зверталися до керівництва КМДА щодо стану мосту.

Також, в Києві обвалилася частина Паркового пішохідного мосту, який веде на Труханів острів. За даними очевидців, обвал стався близько 11:20. Впала частина конструкції на одній із двох центральних опор.
Рибаков налякав гуркіт, кажуть, що звук був схожий на падіння трактора.

Джерело: Народна Правда
загрузка...