Медики виявили шкоду ще й від пасивного алкоголізму

Пасивний алкоголізм - це нанесення шкоди одній людині через нетверезий стан іншої

Медики виявили шкоду ще й від пасивного алкоголізму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці розповіли, яким чином пасивний алкоголізм впливає на здоров’я людини. Наукові роботи на цю тему проводилися вченими з США і Великобританії.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання «Актуальные новости».

Згідно з висновками фахівців, близько 23% чоловіків і не менше 21% жінок знаходяться в небезпеці, коли опиняються поруч з  людьми, що вживають алкоголь.  Йдеться про можливу фізичну або психологічну агресію, нетверезе водіння авто, сімейні сварки, а також вандалізм та інші складнощі. Під пасивним алкоголізмом мають на увазі нанесення шкоди одній людині через нетверезий стан іншої.

Loading...

Експерти відзначають, що, наприклад, п’яні водії часто стають винуватцями аварійних ситуацій на дорозі, а глава сім’ї після розпивання спиртного з більшою ймовірністю почне “розпускати руки”. В окремих випадках нетверезі особистості не до кінця розуміють, що роблять, що загрожує серйозними наслідками.

Нагадаємо, зловживання спиртним шкодить як фізичному, так і психічному здоров’ю людини, фахівці назвали перші признаки деградації людини внаслідок надміру алкоголю.

Раніше науковці зі США заявили, що кожний зайвий кухоль пива робить життя людини коротшим на 15 хвилин, а сукупний ефект може становити роки. За підрахунками вчених, вживання від п’яти до десяти порцій спиртних напоїв у тиждень може зробити життя коротшим на 6 місяців, від 10 до 20 доз спиртного в тиждень – на один-два роки. Якщо людина п’є ще більше, це може урізати її життя на 5-6 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...