Медики попередили про несумісність європейських жителів з китайською медициною

Китайська медицина заснована на стародавніх знаннях лікарів

Медики попередили про несумісність європейських жителів з китайською медициною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Медики попередили, що методи класичної китайської медицини, які набирають популярності останнім часом, не лише не підходять європейцям, а навіть можуть призвести до сумних наслідків.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на thehappy.news.

Loading...

Основна відмінність між китайцями та європейцями полягає в абсолютно різному підході до харчування: жителі Піднебесної не їдять жирів, масла, їх м’ясний раціон обмежений, п’ють багато чаю. Також вони споживають велику кількість корисних морепродуктів.

Китайська медицина заснована на стародавніх знаннях лікарів, які вдосконалені за допомогою можливостей сучасної науки. Їх ліки як і раніше складаються з лікарських рослин.

Для китайців, враховуючи їх генетику та особливості харчування, такі способи лікування оптимальні. А от для жителів Європи, які мають зовсім інший раціон та особливості, як попередили медики, таке лікування може навіть призводити до розвитку онкологічних захворювань.

Разом із тим, нам є чому повчитися у жителів Китаю у плані здорового способу життя. Середня тривалість життя в Китаї становить 75 років – секрет китайського довголіття у фізичній активності та правильному харчуванні.

Люди похилого віку у Китаї дуже активні – зранку вони збираються та разом виконують дихальну гімнастику цигун. На вулицях також часто можна зустріти старих, які бігають підтюпцем спиною вперед. Вважається, що це розвиває координацію рухів.

Свій внесок у активне та довге життя китайців робить й традиційне харчування. У країні майже не вживають смаженого, часто готують на пару, що допомагає зберегти корисність страв. У раціоні багато свіжих овочів і фруктів. М’ясо та рибу найчастіше їдять свіжими, не заморожуючи.

Нагадаємо, по темпу ходьби, по тому, як людина рухається, можна зробити висновок про її загальне здоров’я і можливі хвороби, стверджує лікар Олександр М’ясников. Здорова людина без зусиль ходить швидко і рівно. Якщо в процесі ходьби виникають проблеми з різними аспектами здорової ходи, це може вказувати і на проблеми зі здоров’ям.

Джерело: Народна Правда
загрузка...