Онкологи попередили про смертельну небезпеку простої картоплі

Картопля стає небезпечною, коли в ній накопичуються гербіциди

Онкологи попередили про смертельну небезпеку простої картоплі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Картопля – дуже популярна в Україні, проте, медики попередили, що вона може бути небезпечною для здоров’я і навіть викликати рак.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Хроника.

Loading...

Картопля стає небезпечною, коли в ній накопичуються гербіциди, які фермери використовують для знищення бур’янів. Хімікати проникають не тільки в бур’ян, але і в корнеплоди, роблячи їх канцерогенами, які підвищують ризик раку.

Тому, онкологи закликають не купувати картоплю в магазинах. Адже на прилавки овоч здають фермери, які використовують гліфосат. Ще в 2015 році вчені з’ясували, що цей хімікат збільшує на 40% ймовірність такого злоякісного утворення як неходжскінська лімфома.

Разом із тим, картопля містить необхідні для людини вітаміни В6, В2 і В3. Крім того завдяки картоплі щоденний раціон людини збагачується не тільки вітамінами, але і мінералами (приблизно 70% всіх мінеральних речовин припадає на частку солей калію, які виводять з організму зайву рідину і кухонну сіль).

У картоплі є: пектинові речовини, макро – і мікроелементи, клітковина, сахароза, глюкоза, фруктоза, вітаміни і фолієва кислота. Також є органічні кислоти, стерини, каротин і білок.

Нагадаємо, раніше медики вказали на небезпеку смаженої картоплі. Фахівці британського Агентства з харчових стандартів з’ясували, що під час смаження картоплю не можна готувати до утворення коричневої скоринки, щоб не вживати акриламід, який утворюється природним шляхом при термічній обробці в процесі приготування продуктів і викликає онкозахворювання.

Нагадаємо також, традиційну українську картоплю може замінити батат. Його посадковий матеріал імпортували у незначній кількості ще кілька років тому. Батат потроху розмножували в тепличних умовах, а цьогоріч уже почали висаджувати у відкритий ґрунт.

Крім того, вчені університету Флориди вивели новий сорт картоплі, в якому міститься на 30% менше вуглеводів, ніж у звичайному – 13 грамів замість 19. Картоплю, насамперед, виводили для любителів відомої дієти доктора Аткінса (заснована на споживанні білків і жирів – без обмеження за кількістю калорій, обмеженні вуглеводів).

Джерело: Народна Правда
загрузка...