Партія Зеленського розповіла, якими комітетами готова поділитись з опозицією

Перелік ще не є остаточним

Партія Зеленського розповіла, якими комітетами готова поділитись з опозицією
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Голова президентської партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що деякі парламентські комітети очолять представники опозиції.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на слова Разумкова в ефірі телеканалу “Наш”, чотири парламентські комітети і одну комісію буде запропоновано очолити представникам опозиційних партій.

Глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков повідомив, що опозиційним фракціям було запропоновано очолити чотири парламентські комітети, а також комісію у справах ветеранів.

“Мова йде про комітет з питань молоді та спорту, свободи слова, з питань прав людини і деокупації тимчасово окупованих територій, євроінтеграції та комісії з питань ветеранів”, – перерахував список можливих опозиційних комітетів політик.

Разумков, однак, підкреслив, що цей перелік ще не є остаточним.

“Є пропозиції, вони не остаточні. Це поки тільки пропозиції”, – сказав глава президентської партії.

Він не став називати кандидатури, яким пропонується очолити комітети, пояснивши тим, що поки немає єдиного рішення з цього питання. Однак висловив надію, що ситуація проясниться до вечора.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков вважає: 50 тисяч гривень – це замала для народного депутата зарплата.

Також ми повідомляли, що Дмитро Разумков заявив: сподіватися на швидке завершення війни на Донбасі не варто, оскільки все вирішує зовсім не Верховна Рада України.

Перед тим Дмитро Разумков виступив проти амністії для бойовиків Донбасу.

Джерело: Народна Правда