Поліція заарештувала малолітню дитину на мітингах в Гонконзі: перші подробиці

Демонстранти застосували проти правоохоронців коктейлі Молотова і цеглу

Поліція заарештувала малолітню дитину на мітингах в Гонконзі: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Поліція Гонконгу заявила, що заарештувала 36 людей, наймолодшій з яких було 12 років, під час антиурядових демонстрацій.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Rueters.

Loading...

У неділю, 25 серпня, загострилися протести між демонстрантами і поліцією в Гонконзі.

Демонстранти застосували проти правоохоронців коктейлі Молотова і цеглу.

У відповідь поліцейські застосували водомети і сльозогінний газ. Один офіцер поліції відкрив попереджувальний вогонь у повітря з табельного пістолета.

Повідомляється, що поліцейські заарештували 36 осіб, в тому числі 12-річну дитину.

Як повідомлялося, в Гонконзі тривають протести проти нового закону про екстрадицію підозрюваних у материковий регіон Китаю. Зазначимо, у Гонконгу є договір про екстрадицію з 20 країнами, серед них США і Великобританія, але не Китай.

Якщо скандальний законопроект про екстрадицію змінять, жителів Гонконгу, підозрюваних у порушеннях, зможуть екстрадувати на материкову частину Китаю. Напередодні повідомлялося, що влада призупинили прийняття законопроекту, але протестувальники вимагають повний і остаточний відкликання з парламенту і відставки глави адміністрації цього автономного району Керрі Лам. Борці за демократію побоюються, що законопроект послабить громадянські права в Гонконгу, включаючи свободу слова і влада закону.

Додамо, що 12 серпня черговий уїк-енд протестів в Гонконзі переріс у зіткнення між демонстрантами і поліцією, коли поліцейські пустили по натовпу людей, що заблокували дороги в Тайвано, окрузі Сатхинь, щонайменше десяток снарядів сльозогінного газу, в той час як у місцевому аеропорту більше тисячі людей зібралися на другий день сидячого страйку.

Джерело: Народна Правда